W minionym tygodniu uczniowie klas 3a i 3b wzięli udział w dwudniowej, pełnej wrażeń wycieczce do Gdańska.
Program był bardzo różnorodny – młodzież sprawdziła swoje umiejętności logicznego myślenia w escape roomach, a następnie odwiedziła Muzeum II Wojny Światowej, gdzie poznała ważne wydarzenia historyczne w nowoczesnej i poruszającej formie.
Uczniowie mieli także okazję poczuć świąteczną atmosferę podczas wizyty na jarmarku bożonarodzeniowym oraz wybrać się na spacer po malowniczym, zabytkowym centrum miasta.
Wycieczka okazała się nie tylko atrakcyjnym sposobem na integrację, ale też wartościową lekcją historii i kultury.
Więcej zdjęć > tutaj <