Osiągnięcia w roku szkolnym 2023/2024

 XXX Memoriał LEKKOATLETYCZNY Im. RYSZARDA BRAMCZEWSKIEGO

Kaja Domańska – I miejsce w biegu na 800m
Zyta Tomasik – II miejsce w skoku w dal
Zuzanna Kwiecień – II miejsce w biegu na 100m
Kajetan Żmijewski – II miejsce w biegu na 100m
Alan Dębowski – III miejsce w biegu na 1500m
Sztafeta dziewcząt w składzie: Maja Nadolska, Zyta Tomasik, Olga Wąsicka, Zuzanna Kwiecień – I miejsce w biegu 4x100m
Sztafeta chłopców w składzie: Mikołaj Woźniak, Dominik Piotrowski, Alan Dębowski, Kajetan Żmijewski – I miejsce w biegu 4x100m
 
 
 
 

Memoriał Szachowy Im. Ks. Ludomira Lissowskiego

 

Jakub Laskowski – II miejsce w kategorii “szkoły średnie – chłopcy”

powiatowe zawody sportowe w koszykówce 3×3

 II miejsce – Reprezentacja dziewcząt w składzie:
 
 Zyta Tomasik, Zuzanna Kwiecień, Olga Wąsicka, Zuzanna Nowalska 

III miejsce – Reprezentacja chłopców w składzie:

Kajetan Żmijewski, Dominik Piotrowski, Alan Dębowski, Filip Prątnicki

V powiatowy konkurs recytatorski poezji anglojęzycznej 

“all the colours of life”

 I miejsce – Anna Bieńkowska
 

II miejsce – Aleksandra Ogrodowczyk 

 

IX Pallotyński Turniej halowej piłki nożnej w ożarowie mazowieckim

 
 

III miejsce – reprezentacja w składzie:

Nikolas Kurta

Alan Dębowski

Bartosz Grudziński

Mikołaj Szylka

Franciszek Rochowicz

 

 

Międzyszkolny Turniej Koszykówki
 szkół średnich

 

III miejsce – reprezentacja w składzie:

Kajetan Żmijewski

Wojciech Lemanowicz

Dominik Dołasiński

Krystian Jakubkiewicz

Jakub Piotrowski

Jakub Piórkowski

Alan Dębowski

Filip Prątnicki

XXXI Memoriał im. Tadeusza Wiśniewskiego

Kajetan Żmijewski  –  II miejsce w skoku w dal i I miejsce w biegu na 100m.

Zyta Tomasik – I miejsce w skoku w dal.

Zuzanna Kwiecień – III miejsce w biegu na 100m.

Olga Wąsicka – III miejsce w pchnięciu kulą.

Hanna Brokos – II miejsce w biegu na 400m.

Dominik Piotrowski – III miejsce w biegu na 400m.

Sztafeta 4x100m. dziewcząt w składzie: Maja Nadolska, Zyta Tomasik, Olga Wąsicka i Zuzanna Kwiecień – I miejsce.

Sztafeta 4x100m. chłopców w składzie: Piotr Lasek, Dominik Piotrowski, Alan Dębowski i Kajetan Żmijewski – II miejsce.