Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza Kartka bożonarodzeniowa z duszą”

12 grudnia 2025 r. odbyła się gala XI Regionalnego Konkursu Plastycznego pt. „Najpiękniejsza Kartka bożonarodzeniowa z duszą”. Organizatorem konkursu było Opp Ognisko Pracy Pozaszkolnej.
Wśród laureatów są nasi uczniowie, którzy zajęli zaszczytne miejsca:
🥈II miejsce – Maja Banat (IVb)
🥈II miejsce – Julia Wiśniewska (IVb)
🏵️wyróżnienie – Weronika Węgrzyn (Ib)
Gratulujemy! 👏