12 grudnia 2025 r. odbyła się gala XI Regionalnego Konkursu Plastycznego pt. „Najpiękniejsza Kartka bożonarodzeniowa z duszą”. Organizatorem konkursu było Opp Ognisko Pracy Pozaszkolnej.
Wśród laureatów są nasi uczniowie, którzy zajęli zaszczytne miejsca:
Gratulujemy! 