
Wycieczka Ib do Torunia
Klasa Ib wraz z wychowawczynią p. Eweliną Welenc i panią pedagog Magdaleną Chojnacką wybrali się na wycieczkę pociągiem do Torunia. W planie wyjazdu było m.in.

Klasa Ib wraz z wychowawczynią p. Eweliną Welenc i panią pedagog Magdaleną Chojnacką wybrali się na wycieczkę pociągiem do Torunia. W planie wyjazdu było m.in.

Za nami XXXII Memoriał im. Ryszarda Bramczewskiego. Uczniowie naszej szkoły stanęli do rywalizacji w wielu konkurencjach, m.in.: * w biegu na 100m II miejsce zdobyli

Z radością informujemy, że nasza uczennica Anna Malanowska zajęła III miejsce w konkursie fotograficznympt. „Moja okolica mnie zachwyca”, zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej im. Jana

W poniedziałek, 27 kwietnia, rozstrzygnięto kolejną edycję Leoniady, czyli zespołu konkursów interdyscyplinarnych dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. W tym roku poza konkursami biologiczno-chemicznym,

24 kwietnia maturzyści odebrali swoje szkolne świadectwa. To symboliczny moment pożegnania z naszą szkołą. Ostatni raz przekroczyli bowiem jej próg jako uczniowie. Był to czas

„Jedno Życie” to autorski projekt profilaktyczny, do udziału w którym została zaproszona młodzież Collegium Leonium w poniedziałek 20.04.2026r. Uczniowie wszystkich klas liceum wzięli udział w